Ik ben 56 jaar en gehuwd. Reeds 13 jaar mag ik mijn vrouw zelfs niet meer aanraken. Dus geen beetje liefde. En met moeite 10 woorden per dag.
Ik heb geen familie, geen gezondheid en geen geld. En dat is juist het probleem, want anders was ik al lang weg. Ik wordt wel behandeld als een huisslaaf. Ik wordt steeds depressiever en ongelukkiger. Het is misschien cru,
maar ik hunker naar liefdevolle seks.
Over dit ervaringsverhaal
Op deze pagina lees je een persoonlijke ervaring van iemand.
Het verhaal is bedoeld om herkenning en steun te bieden aan mensen die in een vergelijkbare situatie zitten en hulp overwegen bij een therapeut.
-
Ik hunker naar liefdevolle seks
poppe-
ik ken dat ben ook zo behandelt geweest zonder liefde de hond kreeg meer vriendschap dan ik nu ben ik 10 jaar alleen maar wel zeer eenzaam mijn kinderen hebben me in zuid Frankrijk gezet maar voel me zeer eenzaam spijtig ben ik 65 anders kon je op slag naar hier Koomen
elsa g -
Kijk ben 75 jaar al 12 jaar weduwenaar en normaal hou ik van een Dame voor samen nog een beetje te genieten samen praten samen eens even er uit ik knuffel zeergraag en word ook graag geknuffelt en een beetje genieten want ik ben nog gezond van geest en ook van de rest maar word niet zo een voiding iemand zo te genieten van elkander een soort kat relasie maar ik weet niet waar en ben zo stil aan moe van het worden
Armand -
Liefde is zoveel meer dan alleen seks!
LUra - Alle reacties weergeven...
-
Jeetje je blijft toch niet langer in zo.n relatie. Beetje simpel hoor om dan te zeggen dat je daar naar verlangt. Er is wel meer aan de hand.
Kies voor jezelfAlida
Deze ervaringen zijn onderdeel van een afgeronde reeks persoonlijke verhalen.
Meer ondersteuning nodig?
Therapie bij eenzaamheid →
Op zoek naar tips?
Tips bij eenzaamheid →
Meer ervaringen lezen?
Lees ervaringen over eenzaamheid →
-