• 400+ therapeuten
  • Ook online therapie
Integratieve Psychotherapie | EMDR | Coaching Rheden - Sung Min te Hennepe- den Dulk

Sung Min
Integratieve Psychotherapie | EMDR | Coaching

Pinkelseweg 4 B
6991 GJ Rheden
Ook online therapie

Introductie

Kortdurend als het kan, diepgaander indien nodig.


Wanneer je steeds meer klachten krijgt op psychisch, sociaal of lichamelijk gebied dan kan een coach of therapeut jou helpen jezelf weer te (her)vinden zodat je de juiste stappen in je leven kunt maken.

 

Binnen mijn praktijk voor Coaching en Integratieve Psychotherapie gaan we uit van jouw mogelijkheden, positieve groei en zelfherstellend vermogen. Er wordt tijd voor je genomen, zodat je vanuit rust, veiligheid en vertrouwen de stappen kunt nemen die nodig zijn in jouw situatie.

We maken samen een plan van aanpak zodat we je wensen en doelen goed en helder in kaart krijgen en daar concreet mee aan de slag kunnen. We werken eenvoudig als dat kan en diepgaander (trauma) als dat nodig is. Het uiteindelijke doel is dat je nieuwe inzichten op doet en je veerkracht optimaal benut, zodat je weer open, vrijer, en sterker in het leven kunt staan.

 

 

Met welke hulpvragen kan ik terecht?

Je kunt terecht met uiteenlopende hulpvragen en achtergronden op het gebied van:

 

  • Psychische en Emotionele klachten
  • Liefdes- en Relatieproblemen
  • Traumatische ervaringen

 

  • Balans werk en prive
  • Veerkracht en Weerbaarheid
  • Werkstress & Burnout
  • Zelfbeeld & Persoonlijke Ontwikkeling

 

Binnen de praktijk wordt gebruik gemaakt van Talentontwikkeling, Coaching, Integratieve Psychotherapie en EMDR therapie. Wellicht is de eerste stap spannend. Neem gerust contact met me op om je vraag of situatie voor te leggen!

 

 

Over mij

Mijn naam is Sung Min. De rode lijn in mijn loopbaan is dat ik mensen help weer in hun eigen kracht te komen en zich sterker te voelen. Eerst als groepsbegeleider met moeilijker opvoedbare kinderen, later in het bedrijfsleven en managementconsultancy bureau (Rijnconsult) als HR professional.

 

Sinds 2008 ben ik werkzaam als coach, therapeut en vertrouwenspersoon. Daartoe heb ik diverse erkende opleidingen gevolgd op het gebied van Agogisch Werk, Human Resource Management, Coaching, Integratieve Psychotherapie, Hypnotherapie en EMDR therapie (trauma-therapie). Maar nog belangrijker is mijn passie en drijfveer om een bijdrage te leveren aan het ontwikkelen en sterker maken van mensen. De consulten vinden plaats in een rustige en lichte omgeving, waar veiligheid en vertrouwen voorop staan.

 

De manier waarop ik werk: Helder & Eigentijds, Empathisch & Resultaatgericht, Positief & Persoonsgericht, Nuchter & Open Minded.

 

Indien je aanvullend verzekerd bent kun je de consulten voor therapie gedeeltelijk vergoed krijgen bij je zorgverzekeraar: vraag dit goed na bij je eigen zorgverzekeraar.

 
Wil je meer weten of een afspraak maken, neem dan contact met mij op.

Sung Min

Online therapie

Ik maak naast gebruik van live consulten in de praktijk, ook gebruik van online therapievormen zoals beeldbellen en een online HEALTH-programma. Ook gedurende de Corona situatie zal er (preventief) aandacht worden besteed aan de gezondheid en welzijn van elkaar om verspreiding van het virus zoveel mogelijk te voorkomen. Hierin worden de RIVM maatregelen gehanteerd.

 

Beeldbellen:

Het is wellicht even wennen, maar al gauw zul je ervaren dat dit een goed alternatief is voor persoonlijk contact. Je hebt alleen een laptop nodig en middels een link die je krijgt, wordt je naar een beveiligde omgeving gestuurd waarin we veilig kunnen beeldbellen. Als extra ondersteuning kun je een online health programma volgen die jouw proces gedurende het traject ondersteunt middels oefeningen, psycho-educatie en opdrachten.

 

Heb je nog vragen? neem gerust contact met mij op, dan kunnen we samen overleggen en onderzoeken wat het beste bij jou past! Met vriendelijke groet, Sung Min

Opleidingen & registraties

Coach, Integratieve Psychotherapie-Hypnotherapie, Personeelsmanagement, EMDR therapie, LVV vertrouwenspersoon



Registraties

Sung Min is opgenomen in het overzicht van therapeuten in Rheden.

Specialisaties

  • 1. Stress en burnout
  • 2. innnerchild therapie
  • 3. Trauma
  • 4. Relatie
  • 5. Weerbaarheid en Veekracht

Tarieven

€ 105,- per individu of € 150 per stel

Individuele therapie kunnen vergoed worden door zorgverzekeraars mocht je aanvullend verzekerd zijn.

Contact

Goed dat je de stap gaat zetten.
Laat een bericht achter en ik neem zo snel mogelijk contact met je op.


Let op: Niet alles is goed ingevuld. Controleer onderstaande gemarkeerde velden.
Naam *
Woonplaats *
E-mail *
Telefoon
Bericht *
 
Je bericht wordt verzonden...

Je bericht is verstuurd!

Bedankt voor je bericht.

 

Nadat ik je bericht gelezen heb, neem ik zo spoedig mogelijk contact met je op.

Als je binnen een paar (werk)dagen geen reactie ontvangen hebt, check dan je spambox. Mogelijk dat mijn reactie daarin terechtgekomen is.